Aktualności ˇ Galeria zdjęć ˇ Forum ˇ Linki ˇ Szukaj ˇ Kontakt ˇ Klub Przedszkolaka
O szkole
Z kart historii

szkoła w obiektywie
Szkoła w obiektywie
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 199
Najnowszy Użytkownik: erfsaibbao
Kadra pedagogiczna
Nauczyciele
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
Rok szkolny 2017/2018
Samorząd Uczniowski
Rok szkolny 2017/2018
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Szkolne Koło SKO
Biblioteka szkolna
Lektury dla klas I-III
Lektury dla klas IV-VI
Bilblioteka zaprasza
Czytelnictwo w I semestrze
Aktywny czytelnik
Pasowanie na czytelnika
Uczniowski Klub Sportowy "Grom"
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Masowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego
Gminny Turniej Tenisa Stolowego o Puchar TVP
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ilawskiego w Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Gminy Susz w Tenisie Stołowym
Szkolna Liga Tenisa Stołowego
facebook
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września  powitaliśmy nowy rok szkolny. Szkoła to poranne wstawanie, obowiązki, ale przede wszystkim zdobywanie wiedzy, rozwijanie pasji i realizowanie marzeń.  Samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy życzyła uczniom Pani Dyrektor Elżbieta Gierszewska, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

 

Wakacyjne remonty 2017

Czas wakacji to czas remontów, napraw i zmian w wyposażeniu szkoły. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc naszych wspaniałych rodziców i innych osób, którzy pomogli mam tworzyć lepsze i bezpieczniejsze warunki dla naszych dzieci.


Koniec roku szkolnego 2016/2017

Kolejny rok szkolny za nami. Uczniowie klas II-VI dnia 23 czerwca usłyszeli ostatni dzwonek w br. szkolnym. Tym razem nie wzywał ich na lekcje lecz na uroczysty apel. Wszystkich obecnych powitali uczniowie z kl.5 - Małgosia Matyjasek i Marcel Markowski. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor Elżbieta Gierszewska, która podziękowała  uczniom  za całoroczną pracę nad własnym rozwojem oraz rodzicom za wspomaganie swoich dzieci i szkoły. Uczniom którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wychowawcy klas wręczyli nagrody książkowe.


Wycieczka do Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, 22 czerwca 2017r., uczniowie klasy V i VI wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni. Centrum popularyzuje naukę w  niekonwencjonalny sposób. Nauczanie poprzez zabawę, wyzwala u uczniów kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy.

Egzamin na kartę rowerową

20 czerwca 2017r. odbył się egzamin na kartę rowerową, do którego przystąpiło 6 uczniów z klas IV – V. Po rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego uczniowie pokonywali rowerowy tor przeszkód. Umiejętności młodych adeptów „dwóch kółek” oceniała komisja egzaminacyjna w składzie: asp. Marek Bodnar, Arkadiusz Koleśnik oraz  Tadeusz Zmysłowski.

Gratulujemy uczniom, którzy zdobyli swoje pierwsze prawo jazdy!


Szkoła Podstawowa w Lubnowych ponownie Laureatem Konkursu „SKO w SGB"

Szkolna Kasa Oszczędności działająca przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Lubnowych współpracująca z Bankiem Spółdzielczym w Suszu po raz drugi została laureatem ogólnopolskiego konkursu „SKO w SGB”. Ten sukces to przede wszystkim zasługa uczniów szkoły oraz pani Marty Litwiniuk, która od trzech lat pełni funkcję opiekuna SKO w naszej szkole. W czasie trwania całego roku szkolnego podejmowany był szereg działań w postaci akcji ogólnoszkolnych, wystaw, lekcji oraz konkursów zarówno szkolnych jak i gminnych.


Przedszkolaki już na wakacjach!

Dzieci z grup przedszkolnych pożegnały rok szkolny 2016/2017 już w czwartek 22 czerwca. Odświętnie ubrane pojawiły się w szkole z rodzicami. Na uroczystym apelu najpierw wspaniale zaprezentowały się „Skrzaty”. Razem z wychowawcą, panem Włodzimierzem Majewskim przygotowały wierszyki i piosenki. Równie pięknie przedstawiły swój program artystyczny starszaki z „Zerówki”, który przygotowały z pomocą wychowawczyni, pani Ewy Miązek. Następnie pani dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książeczki. Wychowawcy ufundowali też specjalne nagrody dla dzieci, które swoim zachowaniem i systematyczną pracą szczególnie się wyróżnili poszczególnych grupach. Na zakończenie wychowawcy przygotowali dla swoich maluszków niespodziankę – ogromne, kolorowe balony, które wywołały radość dzieci. Wspólne grupowe zdjęcia  z rodzicami zakończyły uroczystość. 


Szkolny zestaw programów nauczania i podręczników 2017/2018

Twórcza chata - Grupa 2

W drugim semestrze br. szkolnego rozpoczęły się zajęcia „Twórczej chaty” realizowane w trzech grupach uczniowskich w ramach Projektu „Szkolna Akademia Kompetencji” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, przy współpracy z Fundacją Rozwoju Warmii i Mazur w Iławie.

 Na zajęcia grupy drugiej  prowadzonej przez p. Elżbietę Gierszewską  uczęszczali uczniowie klasy szóstej. W czasie czterech miesięcy działania, grupa skupiła się przede wszystkim na przygotowaniu spektaklu teatralnego. Oprócz wyuczenia tekstu i szeregu prób odgrywania ról, uczniowie przygotowali też stroje dla poszczególnych bohaterów, scenografię oraz zaproszenia. Ponadto odbywały się zajęcia plastyczne. Na ostatnie zajęcie przyjęła zaproszenie pani Irena Zmysłowską, która z pasją dzieliła się swoim doświadczeniem plastycznym. Po dawce wiedzy, uczniowie mogli spróbować swoich sił w szkicowaniu wycinka krajobrazu, pod czujnym okiem pani Ireny. Wystawę pracy plastycznych uczestników wszystkich grup, zaplanowano na październik 2017. Natomiast działania aktorskie grupy zostały zaprezentowane w czasie obchodów „Dni Rodziny 2017” oraz w czasie sąsiedzkiej wizyty uczniów kl. 4-6 z Kamieńca w naszej szkole.


Koncert „Ocalić od zapomnienia”

Dnia 21 czerwca odbył się drugi z kolei koncert pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”. Tym razem pani Bernadeta Bielak przybliżyła nam postać słynnej piosenkarki Anny Jantar. Koncert prowadzili Marysia Pytlarczyk i Mateusz Dymowski. Zapoznawali oni widzów z głównymi wydarzeniami z życia gwiazdy. Piosenki pani Anny wyśpiewały urocze dziewczynki z klasy trzeciej: Nikola Bukowska, Julka Koleśnik, Jessica Koper, Amelka Prucheńska i Marika Włodarska. 


Wizyta uczniów z SP Kamieniec

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2016/2017, w ramach sąsiedzkiej współpracy, gościliśmy w naszej szkole uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej w Kamieńcu. Najpierw zespół teatralny „Smyk” działający w ramach zajęć „Twórcza chata” w projekcie unijnym „Szkolna Akademia Kompetencji” - zaprosił gości na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”.

Strona 1 z 44 1 2 3 4 > >>
Kontakt
Nasz adres:
Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
w Lubnowych
14-240 Susz
Tel: 55 278 61 26
splubnowy@vp.pl

Imieniny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie