oben links oben rechts
left border
Aktualności ˇ Galeria zdjęć ˇ Forum ˇ Linki ˇ Szukaj ˇ Kontakt ˇ Klub Przedszkolaka
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 139
Najnowszy Użytkownik: ivzlxykuzz
Kadra pedagogiczna
Nauczyciele
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
Rok szkolny 2016/2017
Samorząd Uczniowski
Rada Samorządu Uczniowskiego
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Szkolne Koło SKO

Biblioteka szkolna
Lektury dla klas I-III
Lektury dla klas IV-VI
Bilblioteka zaprasza
Czytelnictwo w I semestrze
Aktywny czytelnik
Pasowanie na czytelnika
Prasa o szkole
Artykuł ''To, co dobre...''
Artykuł ''Dzień Seniora ...''
Artykuł ''Brzechwa dzieciom''
Artykuł ''Szkoła Podstawowa w Lubnowych''
Artykuł ''Zatryumfowała wyobraźnia dzieci''
Artykuł "Mój ulubiony ptak''
Artykuł "Lubnowy seniorom"
Stowarzyszenie
Uczniowski Klub Sportowy "Grom"
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Masowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego
Gminny Turniej Tenisa Stolowego o Puchar TVP
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ilawskiego w Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Gminy Susz w Tenisie Stołowym
Szkolna Liga Tenisa Stołowego
facebook
SETNA LEKCJA MATEMATYKI KLASY SZÓSTEJ

16 marca uczniowie klasy szóstej razem z panią Martą Litwiniuk zaprosili rodziców oraz dyrektor szkoły Elżbietę Gierszewską do uczestnictwa w jubileuszowej setnej lekcji matematyki. Nie była to typowa lekcja, ponieważ w rolę nauczycieli wcielili się sami uczniowie.


Mistrz oszczędzania - luty

Tytuł Mistrza Oszczędzania Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lubnowych w lutym uzyskał uczeń oddziału przedszkolnego – Bartłomiej Koleśnik. Nagrodą był dyplom oraz drobny upominek rzeczowy.


Maraton konkursowy - SKO

Na przełomie lutego i marca uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lubnowych mogli wziąć udział w czterech konkursach organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności. We wtorek 14 marca cała społeczność szkolna spotkała się na apelu w czasie, którego opiekunka SKO, pani Marta Litwiniuk wręczyła nagrody zwycięzcom oraz wyróżnienia pozostałym uczestnikom.

 

Dzień ze Szkolną Kasą Oszczędności

W trakcie ferii zimowych jeden dzień został poświęcony SKO. Uczniowie, którzy zdecydowali się uczestniczyć tego dnia w zajęciach brali udział w różnego rodzaju akcjach. Pierwszą z nich były lekcje SKO przeprowadzone na podstawie scenariuszy umieszczonych na stronie internetowej skowsgb.pl o tematach: Skąd się wzięły pieniądze? Dlaczego powstały banki i jakie są ich zadania? Masz to jak w banku! Zadania i funkcje banków.


Mistrzowie oszczędzania - styczeń

Tytuł Mistrza Oszczędzania Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lubnowych w styczniu uzyskało dwoje uczniów uczennica oddziału przedszkolnego – Aleksandra Kępińska oraz uczeń klasy piątej – Kacper Rydzewski . Nagrodą był dyplom oraz drobny upominek rzeczowy.


Mały badacz

Dnia 10 marca przedszkolaki z grupy Tygryski odwiedziły klasopracownię przyrodniczą pani Joanny Siecińskiej. Z zainteresowaniem oglądały gabloty z okazami spreparowanych organów, szkielety gadów, ptaków i ssaków. Wysłuchały ciekawych informacji dotyczących przyrody ożywionej i nieożywionej, co wzbudziło zaciekawienie u dzieci otaczającą ich  środowiskiem przyrodniczym. Jednak największe zainteresowanie wzbudziły u  dzieci obserwacje preparatów pod mikroskopem.


Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

9 marca 2017 r. w Iławie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestnicy turnieju rozwiązywali zadania pisemne a następnie najlepsza „piątka” uczniów rywalizowała w części ustnej.

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

21 lutego 2017 r., w Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w SP w Kamieńcu. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych.

 

Podziękowanie

Zarząd Stowarzyszenia „Taka Szkoła” serdecznie dziękuje za udział w zabawie wszystkim uczestnikom Balu Charytatywnego, który odbył się 25 lutego 2017 roku. Impreza, z której dochód zasila statutową działalność stowarzyszenia odbył się już po raz drugi i mamy nadzieję, że stanie się już tradycją.

Turniej wiedzy pożarniczej – etap gminny

Dnia 28 lutego w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu odbył się drugi etap do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a jego głównym celem jest popularyzacja znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, jak również przybliżenie historii i tradycji ruchu strażackiego.


Setna matematyka w klasie piątej

Uczniowie klasy piątej oraz  p. Marta Litwiniuk postanowili zaakcentować realizację setnej  lekcji matematyki,  zapraszając rodziców i dyrektora szkoły. Rodzice, zgodnie z planem pracy szkoły, mają wyznaczony jeden dzień w każdym miesiącu, kiedy mogą obserwować pracę swoich dzieci na wszystkich lub wybranych lekcjach.


Strona 1 z 42 1 2 3 4 > >>
Kontakt
Nasz adres:
Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
w Lubnowych
14-240 Susz
Tel: 55 278 61 26
splubnowy@vp.pl

Imieniny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Projekt
Programy i Projekty realizowane w roku szkolnym 2015/2016

12-logo-trzymaj-formaep

right border
unten links unten rechts


212579 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie