oben links oben rechts
left border
Aktualności ˇ Galeria zdjęć ˇ Forum ˇ Linki ˇ Szukaj ˇ Kontakt ˇ Klub Przedszkolaka
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 180
Najnowszy Użytkownik: edsteadrvt
Kadra pedagogiczna
Nauczyciele
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
Rok szkolny 2016/2017
Samorząd Uczniowski
Rada Samorządu Uczniowskiego
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Szkolne Koło SKO

Biblioteka szkolna
Lektury dla klas I-III
Lektury dla klas IV-VI
Bilblioteka zaprasza
Czytelnictwo w I semestrze
Aktywny czytelnik
Pasowanie na czytelnika
Prasa o szkole
Artykuł ''To, co dobre...''
Artykuł ''Dzień Seniora ...''
Artykuł ''Brzechwa dzieciom''
Artykuł ''Szkoła Podstawowa w Lubnowych''
Artykuł ''Zatryumfowała wyobraźnia dzieci''
Artykuł "Mój ulubiony ptak''
Artykuł "Lubnowy seniorom"
Stowarzyszenie
Uczniowski Klub Sportowy "Grom"
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Masowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego
Gminny Turniej Tenisa Stolowego o Puchar TVP
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ilawskiego w Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Gminy Susz w Tenisie Stołowym
Szkolna Liga Tenisa Stołowego
facebook
Zaproszenie na koncert

Pomoc szkole

 Serdecznie dziękujemy pani sołtys Marcie Krajewskiej za załatwienie dla szkoły materiału do utwardzenia nawierzchni przy szkole.

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Czeszejko za pomoc przy rozsypaniu materiału wokół szkoły. Prace przy użyciu ciężkiego sprzętu wykonali panowie Ryszard Rydzewski i Zbigniew Zawiślak.

Nasi uczniowie na „Dniach Susza 2017”

Dnia 10 czerwca uczniowie z klas 2-3 i dziewczęta z klasy 6 reprezentowali SP Lubnowy na przeglądzie dorobku artystycznego szkół Gminy Susz. Uczniowie klas 2-3 zaprezentowali się  w  radosnym układzie tanecznym do utworu „Chocolate choco, choco” oraz wykonując rewelacyjnie dwie piosenki „Weź mnie na ręce” i „Uwielbiam Cię”. Dziewczęta profesjonalnie wyśpiewały  utwory „Porady na zdrady” i „Radość najpiękniejszych lat”. Naszych artystów  przygotowały panie Bernadeta Bielak i Iwona Siecińska.


„Siatkarska Majówka 2017”

6 czerwca 2017 roku w Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu odbył się Gminny Turniej Siatkówki pn. „Siatkarska Majówka 2017”. W zawodach wzięła udział  drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Sandra Kraska, Amelia Grandos, Klaudia Błońska i Zuzanna Koleśnik. W poprzednich dwóch turniejach rozgrywanych w tym roku szkolnym nasze dziewczęta zajmowały miejsce II. Tym razem musiały uznać wyższość przeciwniczek z Babięt  i Susza. Ostatecznie zajęły IV miejsce.

Uczniowie SP Lubnowy na obchodach 70-lecia Koła Łowieckiego „Zieleń”

Dnia 20 maja w leśnictwie Kamieniec miała miejsce uroczystość poświęcenia kapliczki  św. Huberta z okazji obchodów 70-lecia istnienia Koła Łowieckiego „Zieleń" z Warszawy. W uroczystości, na  zaproszenie Zarządu Koła,wzięli udział uczniowie i nauczyciele SP w Lubnowych.Po zakończeniu oficjalnej ceremonii poświęcenia kapliczki i  mszy polowej celebrowanej przez ks. Tomasza Szramowskiego, wszyscy zaproszeni goście oraz lokalna społeczność udali się na festyn, na którym nie zabrakło różnych atrakcji,  zwłaszcza dla dzieci. 


Wycieczka do ZOO

30 maja 2017 r. dzieci z grup przedszkolnych "Skrzaty", "Tygryski", uczniowie klasy II i rodzice, byli na wycieczce w ZOO w Gdańsku - Oliwie. Uczestnicy wycieczki zobaczyli zwierzęta znajdujące się w ogrodzie zoologicznym, zapoznali się z różnorodnością gatunków zagrożonych wyginięciem oraz działaniami człowieka  na rzecz  zachowania ich naturalnych środowisk, staraniami nad zachowaniem różnorodności biologicznej naszej planety Ziemi. Wiele nieoczekiwanych emocji wzbudziło spotkanie dzieci z naszym polskim Bałtykiem, co widać na załączonych fotografiach. Udana, wesoła i pogodna wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci.


Dni Rodziny 2017 w Lubnowych

Dnia 26 maja uczniowie SP w Lubnowych zaprosili swoje rodziny i przedstawicieli lokalnych władz do świetlicy wiejskiej na uroczystości związane z obchodami „Dni Rodziny 2017”. Rodzice dopisali, świetlica pękała w szwach. Głównym koordynatorem uroczystości był Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Barbary Zajko. Zgodnie z ustaleniami każda klasa z pomocą wychowawcy przygotowała ciekawą prezentację. Jak zawsze najwdzięczniejsze były maluszki z grup przedszkolnych - recytowały wierszyki i śpiewały radosne piosenki, wywołując uśmiech i łzy szczęścia u rodziców.  


Sprawdzian umiejętności w klasach trzeciej i szóstej

Koniec kwietnia to czas sprawdzania wiedzy i umiejętności uczniów  I i II etapie nauczania. Klasy III i VI pisały ogólnopolskie sprawdziany przygotowane przez Wydawnictwo OPERON w Gdyni. Wyniki posłużą nauczycielom do stwierdzenia obecnego stanu wiedzy i umiejętności sprawdzanych treści programowych oraz pozwolą na planowanie i podejmowanie działań naprawczych w celu wyrównania braków z uczniami, których wyniki są zbyt niskie jak na ich możliwości intelektualne.


List Ministra MEN do rodziców

Patriotycznie w SP Lubnowy

Jednym z najważniejszych zadań ujętych w „Szkolnym Programie Wychowawczym szkoły jest  budzenie miłości i szacunku do własnego kraju i jego symboli narodowych. Niezaprzeczalnie najlepszymi okazjami do realizacji tego zadania są rocznice świąt państwowych. Pierwsze dni maja obfitują w okazje do zamanifestowania naszego patriotyzmu: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Uchwalenie Konstytucji 3-Maja, a także Rocznica Przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.


Konkurs recytatorski poezji dziecięcej

Dnia 25 kwietnia w Suskim Ośrodku Kultury przeprowadzone zostały gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego ”Spotkania z Poezją”. Naszą szkołę reprezentowali: Hubert Wójcik (kl.3), Majka Janczarek i Kostek Świdziński (kl.VI).  Komisja konkursowa przyznała, że uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom. Tym bardziej cieszy nas, że Majce Janczarek udało się zdobyć II miejsce w kategorii klas IV-VI. Uczniów do konkursu przygotowały panie Iwona Siecińska i Barbra Zajko.


Strona 1 z 43 1 2 3 4 > >>
Kontakt
Nasz adres:
Niepubliczna
Szkoła Podstawowa
w Lubnowych
14-240 Susz
Tel: 55 278 61 26
splubnowy@vp.pl

Imieniny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Projekt
Programy i Projekty realizowane w roku szkolnym 2015/2016

12-logo-trzymaj-formaep

right border
unten links unten rechts


226383 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie