Aktualności ˇ Galeria zdjęć ˇ Forum ˇ Linki ˇ Szukaj ˇ Kontakt ˇ Klub Przedszkolaka
BIP
O szkole


Z kart historii

Dla rodziców
Egzamin ósmoklasisty
Dokumenty szkoły
Statut szkoły

Program wychowawczo-profilaktyczny

Plan lekcji


Regulamin organizacji pracy szkoły od 01.09.2020 r.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 313
Najnowszy Użytkownik: Barbara13
Kadra pedagogiczna
Wychowawcy klas Nauczyciele
Rada Rodziców
Rok szkolny 2020/2021
Samorząd Uczniowski
Rok szkolny 2020/2021
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Szkolne Koło SKO
Biblioteka szkolna
Lektury dla klas I-III
Lektury dla klas IV-VI
Bilblioteka zaprasza
Czytelnictwo w I semestrze
Aktywny czytelnik
Pasowanie na czytelnika
Uczniowski Klub Sportowy "Grom"
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Masowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego
Gminny Turniej Tenisa Stolowego o Puchar TVP
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ilawskiego w Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Gminy Susz w Tenisie Stołowym
Szkolna Liga Tenisa Stołowego
Dobre praktyki - Publikacje nauczycieli
Publikacje p. Marty Kuchnio

Plan pracy SKO w roku szkolnym 2017/2018

Plan pracy SKO w roku szkolnym 2018/2019

Plan pracy SKO w roku szkolnym 2019/2020


Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020


SKO w SGB sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2017/2018

SKO w SGB sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2018/2019

SKO w SGB sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2019/2020


Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego za 1 półrocze roku szkolnego 2017/2018

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego za 2 półrocze roku szkolnego 2017/2018

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego z 1 półrocze roku szkolnego 2018/2019

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego z 2 półrocze roku szkolnego 2018/2019

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego z 1 półrocze roku szkolnego 2019/2020
RODO
RODO
Lektury dla klas I-III
WYKAZ LEKTUR DLA KLAS I-III


W bibliotece szkolnej znajdują się następujące książki:

KLASA I

1. J.Papuzińska „Nasza mama czarodziejka"
2. A.Bahdaj „Pilot i ja"
3. M.Kownacka „Plastusiowy pamiętnik"
4. K.Makuszyński „120 przygód Koziołka Matołka"
5. Cz.Janczarski „Jak Wojtek został strażakiem"

KLASA II

1. M.Konopnicka „O krasnoludkach i sierotce Marysi"
2. W.Chotomska „Legendy polskie" (podr. część 1)
3. A.A.Milne „Kubuś Puchatek"
4. H.Lofting „Doktor Dolittle i jego zwierzęta"
5. j.Tuwim „Lokomotywa", „Słoń Trąbalski"

KLASA III

1. H. Ch. Andersen „Baśnie" („Brzydkie kaczątko" - w podręczniku)
2. J. Brzechwa „Akademia pana Kleksa"
3. A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn"
4. Ks. J. Twardowski „Patyki i patyczki"
5. M. Jaworczakowa „Oto jest Kasia"

Inne

J.Porazińska „Szewczyk Dratewka"
J.Porazińska „Kożucha Kłamczucha"
W.Chotomska „Dzieci pana Astronoma"
M.Kownacka „Kajtkowe przygody"
M.Kruger „Karolcia"
J.Grabowski „Czarna owieczka"
R.Pisarski „O psie, który jeździł koleją"
S.Michałkow „Nie płacz koziołku"
J.Grabowski „Puc, Bursztyn i goście"
Kontakt
Nasz adres:
Szkoła Podstawowa
w Lubnowych
14-240 Susz
Tel: 55 278 61 26
splubnowy@vp.pl

Imieniny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Programy i Projekty realizowane w roku szkolnym 2018/2019

Jakość Powietrza

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl