Aktualności ˇ Galeria zdjęć ˇ Forum ˇ Linki ˇ Szukaj ˇ Kontakt ˇ Klub Przedszkolaka
BIP
O szkole


Z kart historii

Dla rodziców
Egzamin ósmoklasisty
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 313
Najnowszy Użytkownik: Barbara13
Rada Rodziców
Rok szkolny 2019/2020
Samorząd Uczniowski
Rok szkolny 2019/2020
Plan pracy Samorządu Uczniowskiego
Szkolne Koło SKO
Biblioteka szkolna
Lektury dla klas I-III
Lektury dla klas IV-VI
Bilblioteka zaprasza
Czytelnictwo w I semestrze
Aktywny czytelnik
Pasowanie na czytelnika
Uczniowski Klub Sportowy "Grom"
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Masowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego
Gminny Turniej Tenisa Stolowego o Puchar TVP
Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ilawskiego w Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Gminy Susz w Tenisie Stołowym
Szkolna Liga Tenisa Stołowego
Dobre praktyki - Publikacje nauczycieli
Publikacje p. Marty Kuchnio

Plan pracy SKO w roku szkolnym 2017/2018

Plan pracy SKO w roku szkolnym 2018/2019

Plan pracy SKO w roku szkolnym 2019/2020


Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020


SKO w SGB sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2017/2018

SKO w SGB sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2018/2019

SKO w SGB sprawozdanie z działalności w roku szkolnym 2019/2020


Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego za 1 półrocze roku szkolnego 2017/2018

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego za 2 półrocze roku szkolnego 2017/2018

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego z 1 półrocze roku szkolnego 2018/2019

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego z 2 półrocze roku szkolnego 2018/2019

Sprawozdanie Samorządu Uczniowskiego z 1 półrocze roku szkolnego 2019/2020
RODO
RODO
Szkolna Liga Tenisa Stolowego
WYNIKI SZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO I Turniej 19. 12. 2009r. I miejsce - Patrycja Gabrychowicz 8pkt II miejsce - Jakub Koper 7pkt III miejsce - Michał Puchawski 6pkt IV miejsce - Weronika Meller 5pkt V miejsce - Jakub Gabrychowicz 4pkt VI miejsce - Malwina Siecińska 3pkt II Turniej 9. 01. 2010r. I miejsce - Patrycja Gabrychowicz 11pkt II miejsce - Jakub Koper 10pkt III miejsce - Michał Puchawski 9pkt IV miejsce - Andżelika Wesołowska 8pkt V miejsce - Jakub Gabrychowicz 7pkt VI miejsce - Weronika Meller 6pkt VII miejsce - Milena Dymowska 5pkt VIII miejsce - Malwina Siecińska 4pkt IX miejsce - Ewelina Grandos 3pkt
Kontakt
Nasz adres:
Szkoła Podstawowa
w Lubnowych
14-240 Susz
Tel: 55 278 61 26
splubnowy@vp.pl

Imieniny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Programy i Projekty realizowane w roku szkolnym 2018/2019

Jakość Powietrza

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl